niedziela, 7 sierpnia 2016

TURNUS NEUROLOGOPEDYCZNY Miry Rządzkiej!


Witam moi mili,
tak jak obiecałam kilka słów o TURNUSIE NEUROLOGOPEDYCZNYM organizowanym przez Poradnię Terapeutyczną w Zielonej Górze  w którym miałam zaszczyt uczestniczyć jako wolontariusz.
Turnus Neurologopedyczny Miry Rządzkiej  będę wspominała zawsze z uśmiechem na twarzy. Poznałam tam wspaniałych terapeutów, rodziców, wolontariuszki a co najważniejsze WSPANIAŁE DZIECIAKI!!                                                                Piękny Lądek ;-)W turnusie uczestniczyły dzieci z zaburzeniami mowy, między innymi z Zespołem Downa, zaburzeniami ASD i innymi zespołami wad wrodzonych.
Poza opieką nad dzieciakami, uczestniczeniem z dziećmi w zajęciach, zabawach kreatywnych, imprezach i zajęciach grupowych, brałam udział w codziennych odprawach  WSPANIAŁEJ KADRY DOŚWIADCZONYCH SPECJALISTÓW, oraz obserwowałam terapię logopedyczną wspaniałych logopedów takich  jak Dr M. Rządzka i Dr M. Machoś. Był to dla mnie zaszczyt poznać obie Panie, które są moimi autorytetami logopedycznymi. Wiedza, doświadczenie i podejście do dzieci godne do naśladowania. Wszystkie logopedki na turnusie były wspaniałe !!!! Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuje był to dla mnie ogromny zaszczyt! Wróciłam z nową wiedzą, głową pełną inspiracji, nowych pomysłów !!!! Zdaję sobie sprawę, iż przede mną jeszcze długa i kręta droga, ale wiem, że idę w dobrym kierunku!!

Szerwonej szmince wielkie podziękowania za nowe, wspaniałe kreatywne pomoce do zabawy z dzieckiem!;-)
Kornel dziękuję za lekcję pływania;-) Twoje podejście do dzieciaków jest niesamowite! 
Iwonko jesteś cudownym , pozytywnym człowiekiem!!!Ty i Twoje cudne psiaki!;-)
Psycholom również wielkie dzięki!;-)
No i oczywiście nasza matka „ Kurka” Marzenka człowiek o wielkim sercu z głową pełną świetnych pomysłów!;-)


No i oczywiście moje towarzyszki! ;-) Dziewczyny dziękuję za wspaniały czas, za KORYTARZING, wycieczki, pamiętajcie o neuroprzekaźnikach ;-). Życzę obrony na  5! ;-) będziecie świetnymi Logopedkami ;)! 


Mojej kochanej Lidzi dziękuję za namówienie mnie do udziału w turnusie - to była jedna z najlepszych decyzji!!
Poznałam cudowne dzieciaki;-)!!
Prezes- trudno wyrazić w kilku słowach jakim jesteś niesamowitym chłopcem, dziękuje za spacery, granie w koszykówkę, jesteś świetny! No i wielkie brawa za coraz więcej słów! Było nawet Mo- nia ;-) 3mam kciuki za dalsze sukcesy!
Asia- ciotka już tęskni! ;-) dziękuję za wspólne zabawy kreatywne i tańce ;-)
Franio- dziękuje za towarzystwo podczas zajęć kreatywnych! Zarażasz uśmiechem;-)
Patryk! Wielkie brawa za pracę podczas zajęć logopedycznych , strój Pirata pierwsza klasa!
Szymon ! ogromne brawa również za pracę na terapii u cioci Marcysi- jestem pod wrażeniem , ile się nauczyłeś podczas turnusu!
Cysiu- i jego tata – SUPERduet bez dwóch zdań! Uśmiech i optymizm każdego dnia! Życzę wspaniałych wypraw rowerowych i jeszcze więcej uśmiechu!;-)
Tosia- kobietka z charakterkiem, a jednocześnie przytulak;-), oraz siostra Tosi- Olcia - podziękowania za pomoc! ;-)
Iza- wielkie brawa za prace na terapii u cioci Marcysi! super! ;-)
Dominik Duży ;-)- Dziękuję za pomoc i towarzystwo podczas zabaw kreatywnych!
Maciek z Gilbertem! Wielkie brawa za wspaniałą pracę na terapii logopedycznej u cioci Miry!
Krzyś -jesteś niesamowity! pięknie pracowałeś na terapii u cioci Miry!
Tomuś- jesteś superChłopak, dziękuję za tańce podczas ostatnich zabaw kreatywnych!

Wielkie buziaki z życzeniami dalszych sukcesów w terapii dla wszystkich dzieciaków!!! i ich wspaniałych rodziców!!!!! To był wspaniały czas! Pozdrawiam wszystkich – mogłabym wymieniać, wymieniać i podziękowań nie byłoby końca!!! 


Polecam wszystkim studentom, oraz logopedom na początku swojej drogi, aby wzięli udział w takim turnusie! Zdobyta wiedza, doświadczenie i poznanie wspaniałych ludzi bezcenne!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz